DİKKAT! ÇOK ÖNEMLİ UYARILAR!22-ŞUBAT-2012 *** ÇOK ÖNEMLİ NOTLAR: ***
HTTP:/OZELYARISBULTENİBLOGSPOT.COM/ LİNKİNE TIKLAYARAK BÜLTENLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

SORULARINIZ İÇİN**ATDOKTORUOTMAİL.COM     ADRESİNE MAİL ATABİLİRSİNİZ.
*ÜYELERE GÖNDERİLEN BÜLTENLER, YARIŞ BİTİMİNDEN SONRA (GELEN RAKAMLAR İŞARETLENEREK) ŞABLONDA TUTTUĞU ŞEKİLDE YAYINLANMAKTADIR.
* (-*-/-**) ALTARNATİF VE FAVORİ HANESİNDE TEK(*) YAZILANLAR BANKOYU GÖSTERİR. YER DARLIĞI OLAN DURUMLARDA PLASE HANESİNDEKİ İLK AT YUKARIYA TAŞINIR.
*BURADA YER ALAN YORUM VE TAVSİYELER, YORUM VE TAVSİYELERDE BULUNAN KİŞİLERİN GÖRÜŞLERİNE DAYANMAKTADIR.
*BU GÖRÜŞLER MALİ DURUMUNUZ İLE RİSK VE GETİRİ TERCİHLARİNİZE UYGUN OLMAYABİLİR.
*YARIŞ REÇETESİ KİMSEYE ALTILI BULMAYI GARANTİ ETMEDİĞİ GİBİ AYRICA SORUMLULUKTA KABUL ETMEZ.
* SAHA VE AHIR HABERLERİ- BURADAKİ HER TÜRLÜ BİLGİ YARIŞ REÇETESİNE AİTTİR.
TAHMİNLERE ÇOK AT YAZMAMIZIN NEDENİ BÜYÜK OYNAYAN ÜYELERİMİZİN AT SEÇİMİ İÇİNDİR.
*GÖRMEDİĞİMİZ VE DUYMADIĞIMIZ ATLAR İÇİN BİLGİ YAZILMAMAKTADIR. DOĞU YARIŞLARIMIZ YOKTUR.
*YARIŞ REÇETESİ TESCİLLİ MARKA OLDUĞUNDAN, YARIŞ BİLGİLERİ SİTEDEN ALINIP YÂDA TARAFINIZA GÖNDERİLEN BİLGİLER İZİNSİZ YAYINLANMASI HALİNDE KONU YARGIYA İNTİKAL ETTİRİLİR VE TAZMİNAT DAVASI AÇILIR. 
*SAHA VE AHIR HABERLERİ (ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARDAN BİLGİ  ALINIP) SİZE GENEL ANLAMDA BİLGİ VERMEK AMACIYLA YAZILMIŞ ALTILI TAHMİNLERDİR.  HİÇ BİR BAĞLAYICILIĞI YOKTUR. AMAÇ BU BİLGİLERLE, ALTILI VEYA DİĞER GANYAN OYUNLARINI BULMANIZDA KOLAYLIK SAĞLAMAKTIR. BU NEDENLE SİTEMİZDE VE BÜLTENİMİZDE YER ALAN BİLGİLER, YORUMLAR, YAZILIM HATALARI VE DİĞER EKSİKLİKLERDEN (İNTERNET ORTAMI DÂHİL) VE BUNLARA DAYANILARAK YAPILAN İŞLEMLERDEN DOĞACAK HER TÜRLÜ, MADDİ VE MANEVİ, ZARARLARDAN NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİN UĞRAYABİLECEĞİ HER TÜRLÜ ZARARDAN DOLAYI, YARIŞ REÇETESİ, AT DOKTORU, ÖZEL KOŞU BÜLTENİ, SORUMLU TUTULAMAZ.
*KENDİ TUTTUKLARINIZIDA MUHAKKAK OYNAYINIZ.
*SİTEMİZE YAPILACAK (MAİL VS.) HAKSIZ ELEŞTİRİ VE HAKARET İÇERİKLİ YAYINLAR İÇİN ( MAİL GÖNDERİLEN BİLGİSAYARIN HEADER KISMININ İNCELENMESİ VE- IP -NO SUNUN BULUNMASI İÇİN CUMHURİYET SAVCILIĞINA DİLEKÇE VERİLECEK ) AVUKATIMIZ TARAFINDAN YASAL İŞLEM BAŞLATILIR.
*AYRICA VERİLEN BİLGİLERDE VE TAHMİNLERDE KİMSEYE ZORLA BAHİS VE DİĞER GANYAN OYUNLARININ OYNATILMASI, TEŞVİK EDİLMEMEKTEDİR.
*BAYRAMLARDA BÜLTEN GÖNDERİLMEMEKTEDİR.
*YARIŞ REÇETESİNİ * ÖZEL KOŞU BÜLTENİNİ VE AT DOKTORUNU İZLEYEN VE OKUYAN TÜM ŞAHISLAR YUKARIDAKİ AÇIKLAMALARI KABUL ETMİŞ SAYILIR.

***ATDOKTORU***ÖZEL YARIŞ BÜLTENİ ***YARIŞ REÇETESİ NİN HER HAKKI SAKLIDIR.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder